niedziela, 17 lutego 2013

....gwiezdna pastela...


Na dworze nadal chłodno, mokro i ponuro. Tęsknię za słońcem. Już nie mogę się doczekać aż pomacham na "do widzenia" kurtce , szalikowi i zimowym butom a powiem "dzień dobry" kolorowym koszulkom i najwygodniejszym na świecie baletkom:)))
No ale jeszcze trochę trzeba na to poczekać. Jak na razie przygotowuję do wiosny moją biżuterię:)) Jak już pisałam wcześniej tej wiosny mają królować pastele. Kolorowe magazyny pękają w szwach zdjęciami kolorowych pastelowych ubrań, butów czy biżuterii.

(zdjęcie zaczerpnięte ze strony : http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=4597&zobacz-hity-sezonu-pastele-wiosna-lato-2013-trendy-wiosna-lato-2013)(zdjęcie zaczerpnięte ze strony : http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=4597&zobacz-hity-sezonu-pastele-wiosna-lato-2013-trendy-wiosna-lato-2013) 
 
Oto co ja przygotowałam na nadchodzącą wiosnę.
Pastelowo zielona bransoletka z koralików Toho Round 8/o Transparent Citrus Spritz oraz Ceylon Banana Cream. Jako dodatek dołączyłam akrylową pastelową gwizdkę.

I jak Wam się podoba???:)))
 

3 komentarze:

  1. to takie kolorki nieśmiało przychodzącej wiosny

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowna i ja też chcę już pożegnać zimowe ubrania. Póki co zadowalam się takimi pięknymi, wiosennymi pracami i ślę gorące pozdrowienia.

    OdpowiedzUsuń